پرنیان سایت

021-6656453645645

درباره ما

پرنیان وب سایت، ارائه دهنده انواع سیستم های مدیریت محتوای تحت وب

تیم پرنیان وب سایت با استفاده از فناوری های روز و با بهره گیری از PHP Zend Framework، سیستم های مدیریت محتوا (CMS) ویژه پزشکان طراحی کرده است تا پزشکان بتوانند به راحتی وب سایت های شخصی و یا سایت های مراکز درمانی خود را مدیریت کنند.

 

سیستم مدیریت محتوای ویژه پزشکان تولید شده توسط پرنیان وب سایت، با ارائه قابلیت های کاربردی امکان مدیریت محتوای صفحات سایت، منوها، خدمات، اخبار، مقالات، لینک های مفید، گالری تصاویر و اسلایدرهای سایت را فراهم کرده است. همچنین قابلیت تعیین وقت آنلاین بر اساس روزها و ساعات کاری پزشکان مجموعه برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است و این افراد می توانند از طریق فرم تماس با ما با پزشکان مجموعه درمانی در ارتباط بوده و انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کنند. لازم به ذکر است سیستم مدیریت محتوای پرنیان به پنل ارسال پیامک نیز متصل است و در صورت ثبت هر درخواست تعیین وقت ملاقات بر روی سایت، مدیر مجموعه با دریافت پیامک از این رویداد مطلع می شود تا در اسرع وقت به درخواست بیماران پاسخ دهد.

علاوه بر ویژگی های ذکر شده، امکان انتخاب قالب های متنوع در رنگ های جذاب و مختلف نیز در اختیار پزشکان قرار داده شده است تا در هر زمان دلخواه از طریق پنل مدیریت محتوای پرنیان، نسبت به تغییر قالب سایت خود اقدام نمایند.

تماس با ما


آدرس

  • تهران، میدان جمهوری، خیابان ارومیه شرقی، پلاک 82، زنگ 3
  • تلفن: 021-6656453645645